Urodziny i Kupony Prezentowe

Urodziny i Kupony Prezentowe

Oferujemy Kupony Prezentowe stanowiące idealny podarunek dla Dzieci i Dorosłych. Kupony upoważniają do zabawy na wszystkich trasach mają najwyższy priorytet obsługi.
Można zakupić je w dwóch opcjach:

Posiadamy wyjątkowo atrakcyjną propozycję Organizacji Urodzin. Pakiet Urodzinowy kosztuje 40 zł od osoby i składa się z zabawy na Trasach Maluch i Łatwej. Ponadto zapewniamy na cały czas trwania imprezy stół i ławy. Napoje, tort i przekąski we własnym zakresie.
Urodziny trwają 3 godziny, z czego pierwsze 2 godziny są przeznaczone na ubranie w sprzęt, szkolenie z zasad bezpieczeństwa i przejście Tras. Podczas ostatniej, trzeciej godziny odbywa się przyjęcie przy stole.

Ognisko – 100 zł (miejsce, drewno)

Rezerwacji można dokonać drogą mailową bądź telefonicznie. Przy rezerwacji należy podać numer telefonu do organizatora i maksymalną liczbę uczestników tj. ile dzieci zostanie zaproszonych na imprezę, a nie ile osób potwierdziło udział. Liczbę potwierdzonych uczestników można dosłać drogą mailową kilka dni przed imprezą, nie jest to wymagane.
Dobrze jest wspomnieć jak ważne jest ażeby przybyć punktualnie i zostać z dzieckiem na imprezie, aby móc je wspierać . W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości jakie godziny są najlepsze zapraszamy do kontaktu telefonicznego. W momencie złej pogody tj. deszczu, burzy, silnego wiatru itd. mogą państwo odwołać imprezę lub ją przełożyć, wtedy mają państwo najwyższy priorytet jeśli chodzi o dostępne terminy. Płatność na miejscu gotówką lub kartą.